18 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради

На засіданні виконавчого комітету погоджено проєкт Програми економічного і соціального розвитку та проєкт бюджету громади на наступний рік


18 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради. Були розглянуті проєкт Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2024 – 2025 роки та проєкт бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
Болючим для усіх громад України стало вилучення з місцевих бюджетів податків на доходи фізичних осіб (ПДФО), сплачених військовими, поліцією й особами рядового і начальницького складу (так званий, «силовий» ПДФО). Унаслідок такого вилучення бюджет Недригайлівської селищної територіальної громади в наступному році не дорахується 5 мільйонів гривень. Також селищна рада порівняно з 2023 роком недоотримає 15,5 мільйонів гривень базової дотації з державного бюджету та освітньої субвенції в сумі 6,1 мільйона гривень. Враховуючи вищевикладене, члени виконавчого комітету Олександр Шевченко, Алла Ломонос, Микола Клименко, Ірина Постоєнко, Олександр Остапчук та інші внесли пропозиції та зауваження стосовно проєктів, що розглядалися. Після того, як пропозиції були враховані, зазначені проєкти були погоджені виконавчим комітетом та незабаром будуть винесені на розгляд депутатів та затвердження селищної ради.
Зважаючи на важкий фінансовий рік, що чекає громаду у 2024, хвилювало присутніх і питання виплати премій працівникам селищної ради. Як зазначила начальник фінансового управління селищної ради Світлана Бордун, відповідаючи на запитання, у проєкт бюджету закладені мінімальні потреби громади, виходячи з умов воєнного стану, кошти на преміювання працівників бюджетної сфери у проєкті бюджету не передбачені.
Також під час засідання виконавчого комітету був затверджений порядок організації проведення громадських робіт у 2024 році, оновлений склад комісії з житлових питань, розглянуті питання соціального характеру. Перед присутніми виступили головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Надія Веретільник, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія Шевченко, начальник відділу містобудування та архітектури селищної ради Володимир Федай, тимчасовий виконувач обов’язків начальника служби у справах дітей селищної ради Марина Шамота, начальник відділу праці та соціального захисту селищної ради Леніна Волошко.
У засіданні виконкому взяли участь начальники відділів селищної ради, розпорядники бюджетних коштів та представники місцевих медіа.
З рішеннями виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *