22 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради

Головним питанням виконкому стало питання про стан підготовки об’єктів комунального господарства, соціальної сфери та закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період.


22 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, яке провела секретар Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО. У засіданні взяли участь 15 з 19 членів виконкому. Головним було питання «Про стан підготовки об’єктів комунального господарства, соціальної сфери та закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2023–2024 років на території селищної ради». Заслухано також стан підготовки закладів освіти Недригайлівської селищної ради до нового 2023-2024 навчального року. «Опалювальний сезон у закладах громади планується розпочати своєчасно», – зазначив, виступаючи перед присутніми, Сергій ДИННИК, головний спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради.


Члени виконкому затвердили мережу закладів освіти Недригайлівської селищної ради на 2023/2024 навчальний рік, склад координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, комісій з питань благоустрою та санітарного стану, з визначення стану зелених насаджень за межами населених пунктів на території Недригайлівської селищної ради, внесли зміни до складу адміністративної комісії, затвердили схему закріплених територій для впорядкування смт Недригайлів, внесли зміни до штатного розпису КНП «Недригайлівська лікарня», продовжили строк дії суспільно корисних робіт для осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, прийняли рішення стосовно ряду питань соціального характеру.
З-поміж інших, прийняте рішення про надання матеріальної допомоги 55 жителям громади, зокрема, на лікування, поховання, вирішення соціально-побутових питань, а також про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям та членам їхніх родин.
Із зазначених питань перед присутніми виступили головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Світлана КУЧЕР, начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО, директор КНП «Недригайлівська лікарня» Тетяна ГОЛОВЧЕНКО, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, начальник служби у справах дітей Світлана СОПІК, спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО та інші.
Активність під час прийняття рішень проявили члени виконавчого комітету Олександр ШЕВЧЕНКО, Ігор ОСТАПЧУК, Анатолій АВРАМЕНКО, Микола КЛИМЕНКО та інші, які висловили ряд своїх пропозицій та бачень з приводу вирішення питань, що розглядалися.
Усього було розглянуто та прийнято рішення з 18 питань порядку денного.
З прийнятими сьогодні рішеннями виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *