28 лютого відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради


Недригайлівський селищний голова Костянтин Волков наголосив на пріоритетних напрямках роботи на найближчий період. Він виокремив галузі, на які треба звернути особливу увагу, зупинився на проблемному питанні стану доріг у громаді, дав доручення старостам подати інформацію про найбільш аварійні ділянки. «Попри значне зменшення  надходжень до бюджету селищної ради, треба приймати виважені, але швидкі рішення, в тому числі і ті, що стосуються ремонту доріг. В умовах воєнного стану це важко, але необхідно робити», – зазначив селищний голова.
Члени виконкому взяли до відома довідку селищного голови «Про стан виконання делегованих повноважень у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради за 2023 рік», з якою можна ознайомитися за посиланням: https://nedrygaylivska-gromada.gov.ua/docs/1604199/, заслухали інформацію директора комунального підприємства Віктора Бондаренка «Про фінансово-господарську діяльність КП «Недригайлівводосервіс» за 2023 рік», довідку директора КУ «Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування» Тетяни Бойко  «Про стан соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на території Недригайлівської селищної ради, переглянули  облік громадян, яких взято на квартирний облік, прийняли рішення  «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану у 2024 році», розглянули інші питання.
З  рішеннями виконавчого комітету згодом можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *