Чергова спроба прийняти бюджет не увінчалася успіхом

На сьогодні, 8 березня, Костянтин Волков запросив депутатів на сесію, щоб знову спробувати затвердити бюджет Недригайлівської селищної ради, який вкрай необхідний для життя і розвитку громади, насамперед, її соціальної сфери. Особливо для використання нових умов щодо його суттєвого наповнення в умовах воєнного стану.

Розпорядження про це було видано вчора ввечері.

До відома, на 2023 рік доходи загальної частини бюджету громади заплановані в сумі 116 млн грн. Для порівняння – у минулому році бюджет обраховувався у 124 млн грн.

Відповідно до регламенту до участі в роботі 12 сесії зареєструвалися лише 12 депутатів:

Сендецький Г., Подпрятова А., Садова Р., Чичик І., Ковтун І., Скрипченко І. (СН у повному складі)

Клименко В., Мірошниченко В. (БЮТ 2 з 3)

Голуб В. (РПЛ 1 з 2)

Постоєнко І. (АПУ 1 з 4)

Семесенко І. (1 з 5)

Лиман В. (ОПЗЖ 1 з 4)

(П 0 з 2)

Проте цього було недостатньо для початку роботи сесії, бо необхідно щонайменше 14 депутатів.

Були деякі депутати, котрі прийшли, і не реєструючись, посиділи, подискутували та й покинули собі залу сесійних засідань.

Але, з рештою, це їх вибір, на те вони й обранці громади.

Голова каже, що ввечері напередодні окремі депутати обіцяли з’явитися на сесію, але на ранок когось підвело здоров’я, хтось не зміг з виробничих та інших причин приїхати до Недригайлова. Також, як повідомив очільник громади, до деяких депутатів не змогли додзвонитися і повідомити про сесію.. Може, наступного разу слід висилати кур’єрів до місця проживання чи роботи цих депутатів, щоб їх повідомляли про сесію, бо зв’язок і телефони справді можуть інколи підводити. Це неприпустимо, коли розглядається бюджет.

У підсумку – Недригайлівська селищна рада не може вкотре зібратися на сесію за кількісними показниками.

Можливо, депутатам, які з різних об’єктивних і суб’єктивних причин серійно не можуть відвідувати засідання сесії, яка має прийняти такий важливий бюджет громади, слід вже подумати про складання депутатських повноважень і передати з натруджених рук естафету народної довіри наступним кандидатам по виборчому списку?

Джерело: Ігор Скрипченко

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *