На Недригайлівщині поліцейські нагадали дітям правила дорожнього руху для велосипедистів (ФОТО)

Днями поліцейські офіцери громади спільно з ювенальними поліцейськими відвідали навчальні заклади Недригайлівської територіальної громади, де розповіли школярам про правила дорожнього руху, яких повинні дотримуватися, як велосипедисти, так і пішоходи. Зокрема, запросили дітей взяти участь у конкурсі малюнків на тему “Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади”.

Так, поліцейські офіцери громади спільно з інспектором ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції протягом декількох днів провели з учнями різних класів Гринівського ліцею та Недригайлівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів пізнавальні уроки на тему “Дотримання правил дорожнього руху”.

Під час виступів поліцейські наголосили на обов’язковому дотриманні правил дорожнього руху, нагадали про правила, яких повинні дотримуватися велосипедисти, та на прикладі реальних життєвих ситуацій пояснили про наслідки, які бувають у разі їх порушення.

Зокрема, на подібну тематику поліцейські офіцери громади провели ще й онлайн-урок з учнями Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час якого дітям були пояснені основні вимоги до пішоходів та велосипедистів. У презентації продемонстровано основні види дорожніх знаків, світлофорів та дорожньої розмітки. Звернуто увагу на необхідність в темну пору доби користуватися світлоповертаючими предметами.

Також, по завершенню онлайн-бесіди поліцейський оголосив про проведення конкурсу на найкращий малюнок на тему “Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади”. За результатами якого троє переможців отримають подарунки.

Джерело: Відділ комунікації поліції Сумської області

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *