На Недригайлівщині правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу серед населенняПоліцейські офіцери громади продовжують нагадувати громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та попереджають про наслідки та відповідальність.

У зв’язку з підвищеним ризиком виникнення пожеж, що виникає в результаті спалювання сухої рослинності у весняно-літній період, поліцейський офіцер Вільшанської територіальної громади спільно з начальником відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели роз’яснювальну роботу серед населення.

Окрім цього, провели зустріч з трудовими колективами, на яких особливу увагу приділили питанню щодо заборони спалювання сухої рослинності.

Так, під час бесід громадянам пояснювали, що спалювання сухої трави, листя, твердих побутових відходів в межах населених пунктів категорично забороняється законодавством. Наголошувалося на тому, що це не лише шкодить довкіллю, але й може призвести до масштабних пожеж, травмування та загибелі людей.

Зокрема, поліцейські попереджали про те, що за порушення цієї заборони законодавством передбачена відповідальність, та роздали громадянам відповідні інформаційні листівки.

Відділ комунікації поліції Сумської області

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *