коронавірус

На Сумщині найвищий показник захворюваності на COVID-19 по Україні

За минулий тиждень на Сумщині остаточно сформувалась тенденція до переходу осінньої хвилі епідемії COVID-19 у нисхідну фазу.

Зокрема, темпи зниження захворюваності у порівнянні з минулим тижнем прискорились до -35,3 %, кількість обстежень зменшилась на 22 %, кількість позитивних результатів – на 34 %, частка позитивних результатів серед загальної кількості обстежень – з 43,5 до 36,1 %.

За останній тиждень на Сумщині зареєстровано 2 111 підтверджений випадок захворювання на

COVID-19, показник захворюваності склав 198,6 на 100 тис. Населення (95,6 – по Україні), що все ще є найвищим показником серед всіх регіонів країни. За цей період зареєстровано 10 випадків смерті.

Ситуація з COVID-19 в Сумській громаді

Як проінформувала під час апаратної наради при міському голові Олександрові Лисенку начальник управління охорони здоров’я Олена Чумаченко, ситуація з COVID-19 стабілізувалася. Це вона пов’язує з високим рівнем вакцинації серед населення та легким перебігом хвороби.

Попереднього тижня хворобу виявили у 180 людей (16 – діти). Одужало за тиждень 1547 пацієнтів. Летальних випадків не зафіксовано.

Загалом наразі на COVID-19 хворіють 2913 сумчан.

У стаціонарах закладів охорони громади перебувають 36 дорослих (90 % з них потребують кисневої терапії, восьмеро перебувають на ліжках інтенсивної терапії), двоє дітей із підтвердженим діагнозом і четверо – з підозрою на COVID-19.

У КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» лікується 16 жителів громади (12 хворих потребують кисневої терапії, двоє – перебувають у реанімації), повідомляє Сумська міська рада.


Останні новини

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *