Начальником Недригайлівської ДПІ Оленою Жмакою проведено чергову «гарячу лінію»

Недригайлівська ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області у зв’язку із запровадженням норм Закону України від 30.06.2023 №3219-IX   на постійній основі проводить сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія».  

Сьогодні, начальником Недригайлівської ДПІ Оленою Жмакою проведено чергову «гарячу лінію».  Чимало запитань стосувалися змін та новацій податкового законодавства, передбачені Законом України від 30.06.2023 № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій / програмних реєстраторів розрахункових операцій та вимог Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР  «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» .

Також надходили питання про відновлення відповідальності за порушення законодавства та про переваги безкоштовного сучасного програмного забезпечення ПРРО від ДПС. Посадовець зазначила, що ДПС запропоновано бізнесу безкоштовне програмне рішення (ПРРО), що призначене для реєстрації розрахункових операцій та пристосоване до сучасних операційних систем Android, iOS, Windows, Web. Вибір суб’єкта господарювання щодо застосування ним у своїй господарській діяльності безоплатного, комерційного ПРРО, або РРО, не обмежується. 

Нагадуємо, що Недригайлівська ДПІ, з метою підвищення обізнаності платників податків у сфері реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій, щоденно проводить сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія». 

5 з 5 зірок. 1 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *