Наслідки непогоди на Недригайлівщині

Сьогодні, 19 листопада, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, було завалено аварійними деревами та гілками від них частину центральної дороги Суми-Київ в районі містка по вулиці Незалежності у селищі Недригайлів.

Силами працівників сектору господарського забезпечення селищної ради проведене оперативне прибирання. Наразі дорога вільна.

Поряд з цим, у цьому місці є пориви ліній електропередач, зв’язку, інтернету. Ніхто (ні дорожники, ні зв’язківці, ні представники інтернет-провайдерів) до ліквідації наслідків стихійного лиха станом на 14. 30 не долучилися. Тому наразі є проблеми зі зв’язком, інтернетом та електрикою.

⚡️Щоб швидко вирішувати аналогічні питання, необхідна спільна координація дій енергетиків, зв’язківців та селищної ради.

Для прикладу: цьго тижня, щоб випиляти аварійні дерева на ділянці дороги Курмани – Костянтинів, енергетики демонтували лінії електропередач, про що повідомили селищну раду. Селищна рада оперативно провела ліквідацію аварійних дерев. Дійсно, місцеві жителі були певний час без світла. Але проблема аварійних дерев вирішена!

🇺🇦💪Спільними зусиллями можемо багато!

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *