Недригайлівський селищний голова бере участь у XVII Українському муніципальному форумі (ФОТО)

4-5 грудня Недригайлівський селищний голова Костянтин Волков разом з представниками майже 400 громад, органів державної влади, міжнародних інституцій, європейських муніципалітетів, дипломатичних представництв, ЗМІ бере участь у XVII Українському муніципальному форумі, який проходить у Києві.

З вітальним словом до учасників форуму звернулися: Віталій КЛИЧКО, Голова Асоціації міст України, Київський міський голова; Кунінорі МАЦУДА, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні, Голова групи послів країн G7; Катаріна МАТЕРНОВА, Посол ЄС в Україні; Мачей ЯНЧАК, Голова Офісу Ради Європи в Україні та інші.

На повістці денній – обговорення планування відновлення і розвитку деокупованих та тимчасово окупованих територій, проблемні питання органів місцевого самоврядування, презентація «Ефективні рішення муніципалітетів», панельна дискусія «Зміцнення демократії та відкритого врядування як запорука успішної децентралізації в майбутній Україні» та живе спілкування з учасниками Форуму.

Нові зустрічі приносять нові знайомства та дають можливість поспілкуватися із гарними людьми, які вже не раз допомагали нашій громаді.

Впевнені, що участь у форумі дасть поштовх до нових ідей та раціональних рішень.

5 з 5 зірок. 1 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *