костянтин волков

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ бере участь у Форумі Коаліції «Відбудовуємо країну вже зараз»

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ впродовж 27-28 жовтня бере участь у Форумі Коаліції доброчесних громад «Відбудовуємо країну вже зараз», організованому громадською організацією «Центр громадянських ініціатив». Форум проходить у місті Києві і організований у партнерстві із представництвом “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні, який сприяє зміцненню свободи та гідності людини в усіх сферах суспільства, має на меті підтримку суспільства в його прагненні до самовизначення, демократії та ринкової економіки.
Цей Форум – майданчик для спілкування із представниками органів місцевого самоврядування, з міжнародними донорами та партнерами, отримання корисної інформації щодо розвитку громад та їх потреб. Тут проходить безпосереднє спілкування, обговорення можливостей та особливостей функціонування громад.
«Ми віримо в перемогу України та українського народу і розуміємо, що вже зараз варто готуватись до відродження та відбудови громад, покращення якості надання публічних послуг за активної участі громадянського суспільства та ефективної комунікації влади з громадою.
Неодноразово переконуючись у підтримці України та її народу з боку європейської і світової спільноти, ми впевнені, що процес відбудови нашої держави буде спільним з нашими міжнародними партнерами та донорами», – зазначають організатори заходу.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *