відділення поліції недригайлів

Омбудсмени відвідали відділення поліції № 1 с. Недригайлів Роменського РВП ГУНП у Сумській області (ФОТО)

У рамках реалізації національного превентивного механізму працівниками Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснено планове відвідування відділення поліції № 1 (с. Недригайлів) Роменського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Під час відвідування виявлено факти недотримання законодавства та недоліки, які призводять до порушення прав людини.

Так, до посадових інструкцій деяких співробітників не внесено відомості щодо заборони катувань, як цього вимагає Конвенція проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання.

Також протягом тривалого часу у відділенні не функціонує кімната для затриманих, на даний час знаходиться в стадії ремонту.

Не всі співробітники відділення поліції пройшли підготовку з надання домедичної допомоги особам, що перебувають у невідкладному стані, а ті працівники, що пройшли таке навчання – не мають відповідного посвідчення встановленого зразка.

За підсумками відвідування складено звіт та планується направлення відповідних актів реагування для усунення виявлених недоліків та вжиття необхідних заходів.

Нагадуємо, що у разі порушення Ваших прав Ви можете звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:

• за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008;

• на електронну пошту: hotline@ombudsman.gov.ua;

• на гарячу лінію: 0800501720;

• за тел. 044-299-74-08.

Джерело: ombudsman.gov.ua

поліція зсередини
5 з 5 зірок. 1 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *