володимир смирнов

Пішов із життя відомий сумський художник

26 жовтня покинув цей світ найстарший живописець-пейзажист, член Сумської організації Національної спілки художників України Володимир Олександрович Смирнов (1929-2022). Сумну звістку повідомили у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького

Активна творча й громадська діяльність на культурно-мистецькій мапі Сумщини розпочалася з 1958 р. У Сумській народній студії образотворчого мистецтва довгий час викладав малюнок і живопис, працював художником на заводі, стояв біля витоків заснування художньої школи ім. М. Лисенка, дбав про збагачення обласного художнього музею ім. Н. Онацького.

Залишилася велика творча спадщина, яку сумчани пам’ятають за численними виставками, у тому числі в музеї, де з нагоди ювілейних дат митця відбулося кілька персональних виставок, після яких Володимир Олександрович залишав у дарунок свої твори, що нараховують понад сотню. Це станкові графічні цикли, пейзажні мотиви різних пір року, особливо вирізняються осінні вулички старого міста та живописний Псел, сповнені поетичним філософським змістом.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *