ПОВНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ВЛАДИ


Такого як сьогодні в Недригайлові не було в жодній громаді України.
Сьогодні в Недригайлові повністю змінено керівництво громади. Достроково припинено повноваження голови та секретаря селищної ради. І обрано нового секретаря, який виконує і обов’язки голови громади. Припинено повноваження усіх членів виконкому селищної ради. А також на п’ятому місяці нарешті прийняли бюджет громади.
Сьогодні, 2 травня, з 10 до 18 години в Недригайлові проходило останнє пленарне засідання 12 сесії, яка триває з літа минулого року.
Тільки факти.
Недригайлівська селищна рада налічує 26 депутатів.
Для дострокового припинення повноважень голови необхідно не менше 2/3 від загального складу ради, тобто 18 голосів.
Для дострокового припинення повноваження секретаря ради необхідно щонайменше ½ від загального складу ради, тобто 14 голосів.
Для обрання секретаря селищної ради теж необхідно мінімум 14 голосів.
Всі голосування повинні проводитися тільки таємно.
Сьогодні депутати достроково припинили повноваження Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова. Проведено таємне голосування у відповідності до чинного законодавства. 21 депутат проголосував «за» припинення, 3 депутати – «проти».
Згідно з чинним законодавством виконання обов’язків селищного голови покладено було на секретаря селищної ради.
Але наступним рішенням депутати достроково припинили повноваження і секретаря Недригайлівської селищної ради Ірини Постоєнко. Знову таємне голосування. «За» – 17, «проти – 4.
Далі депутати знову ж таки таємним голосуванням обрали нового секретаря Недригайлівської селищної ради Аллу Подпрятову. 18 – «за», 1 – «проти».
Потім депутати прийняли рішення про скасування повноважень членів виконкому Недригайлівської селищної ради. Новий персональний склад буде затверджений на наступній сесії.
І наостанок депутати одноголосно прийняли таки бюджет Недригайлівської громади на 2023 рік. Усі 20 присутніх на сесії депутатів проголосували «за» бюджет. Фінансовий план громади доповнили такими змінами: поки що майже вдвічі зменшили фонд заробітної плати апарату селищної ради; передбачили 600 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво бомбосховища для Тернівської школи. Додаткові зміни будуть внесені на наступній сесії.
Депутати Недригайлівської селищної ради вирішили закрити 12 сесію, а велику кількість питань, що були в її порядку денному, перенесли на наступну 13 сесію, що відбудеться невдовзі.
Оскільки на початок 19 години вже не було можливості увімкнути аудіоапаратуру залу засідань, то Гімн України депутати проспівали самі.
На цьому 12 сесія завершила свою роботу.

Джерело: Голос Посулля

5 з 5 зірок. 1 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *