ПРОДОВЖИЛА РОБОТУ 18 СЕСІЯ
НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ


22.01.2024 відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії Недригайлівської селищної ради під головуванням Костянтина ВОЛКОВА.

На сесії зареєструвалося 21 і 26 депутатів. На порядок денний виносилося понад 60 актуальних питань життєзабезпечення громади.
Депутати розглянули та затвердили Програму економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2024 – 25 роки, Програму соціального захисту та підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Недригайлівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки, Програму соціального захисту населення на 2024-2026 роки, Програму підвищення стійкості Недригайлівської селищної ради до кризових ситуацій, забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури, Положення про Центр надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради, затвердили переліки об’єктів, на яких засуджені та порушники відбуватимуть покарання, внесли зміни до рішення про харчування дітей у закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти та розмір плати за навчання у мистецьких школах, розглянули 46 земельних питань.


Сесія не завершила свою роботу. З прийнятими рішеннями згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *