Раптово обірвалося життя захисника з Недригайлівщини Олександра Заїки

14 березня раптово обірвалося життя чудової людини, справжнього патріота та Захисника України Олександра ЗАЇКИ.

ЗАЇКА Олександр Григорович народився 18 серпня 1965 року в селі Засулля Недригайлівського району.

У 1980 році закінчив Недригайлівську середню школу, у 1989 році – відділення агрономії Маловисторопського радгоспу – технікуму. З травня 1984 року по травень 1986 року проходив строкову військову службу.

З 1986 року розпочалася його трудова діяльність на різних посадах підприємств та організацій. З 1986 року по 1987 рік обіймав посаду старшого агронома технолога на Тернівському цукровому заводі та був робітником на Недригайлівському хлібзаводі.

З 1987 року по 1997 працював на Дніпропетровській трикотажній фабриці, Івано-Франківському заводі «Промприбор», з 1993 року по 1997 року — інкасатором у відділенні Недригайлівського Ощадбанку, пізніше — працівником на Коровинському цегельному заводі.

З 2001 року по 2012 прийнятий на роботу плотника в «Недригайлівський агролісгосп», з 2016 по 2018 роки обіймав посаду підсобного робітника ФОП ФЕДИНА.

З червня 2019 року став невід’ємною частиною колективу КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» на посаді підсобного робітника. За час своєї роботи проявив себе як добросовісний, відповідальний, старанний працівник, який активно долучався до культурно-мистецького життя громади: був учасником аматорських колективів центру культури і дозвілля, охоче приймав участь у різноманітних фестивалях, конкурсах області та селища.

Олександр разом з дружиною Мирославою виростили і виховали доньку та дочекалися онучка. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну не роздумуючи і не вагаючись у березні 2022 року вступив до лав Збройних Сил України.

Олександр ЗАЇКА помер під час виконання завдань з ремонту та відновлення військової техніки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя!

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *