Роз’яснення щодо обмежень споживання електроенергії

💡Для стабілізації роботи енергосистеми України після семи масованих атак росіян, НЕК “Укренерго” доводить до операторів систем розподілу (обленерго) ліміти споживання електроенергії по кожній області. Перевищувати такі ліміти не можна. На жаль, зараз поточне споживання електроенергії у Сумській області перевищує ліміт споживання, доведений НЕК “Укренерго” 29 листопада до АТ “Сумиобленерго”.

❗️Щоб стабілізувати навантаження на електромережі, фахівці АТ “Сумиобленерго” змушені, крім планових вимкнень (ГПВ), по місту Суми та області застосовувати аварійні відключення електроенергії (ГАВ) за розпорядженням НЕК “Укренерго”.

📌Нагадуємо, за повідомленням НЕК “Укренерго”, дефіцит потужності в енергосистеми наразі складає 30%. Зростання дефіциту потужності викликане аварійним відключенням блоків на декількох електростанціях, які відбулися у понеділок зранку, а також подальшим зростанням споживання. Ощадливе використання електроенергії дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій.

⚠️Зараз по місту Суми та Сумській області тривають як погодинні (планові), так і аварійні відключення електроенергії.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *