Секретар Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО провела апаратну нараду

04 липня секретар Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО провела апаратну нараду за участю заступників селищного голови, керуючого справами, старост, керівників відділів, установ та закладів громади.
Серед головних питань – облаштування бомбосховищ, благоустрій, водопостачання та водовідведення, підготовка до опалювального сезону та інші питання життєзабезпечення громади в умовах воєнного стану.
Відповідальні виконавці звітували про проведену роботу, визначено напрямки першочергових завдань та терміни їх виконання.
У рамках підготовки до опалювального періоду доручено провести моніторинг стану котлів у закладах та установах селищної ради та вивчити потребу щодо їх заміни. Розглядалося питання забезпечення дровами старостатів та закладів культури, ремонту даху у адмінбудинку на КСК «Колос». Дане доручення активізувати роботу щодо укладання договорів із КП «Недригайлівводосервіс» на вивіз твердих побутових відходів від населення, установ, організацій та підприємців. Вкотре звернули увагу керівників на доступність до укриттів під час повітряних тривог, балансоутримувачами яких вони є.
Завдань, які потребують вирішення, багато.

Працюємо над їх вирішенням!

Джерело: Недригайлівська селищна рада

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *