волейбол суми турнір

У Сумах проходить турнір з волейболу серед команд ДЮСШ

У Сумах стартував чемпіонат області з волейболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Участь у турнірі беруть чотири команди юнаків 2008 року народження і молодші. Триватиме він два дні.

Поки його команда готується до свого стартового матчу, за грою шосткинської “Барси” та збірної команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл “Авангард” та КДЮСШ №2 спостерігає тренер команди ДЮСШ “Авангард” Олег Корнієнко. З нами він поділився тим, про що говоритиме з волейболістами перед грою: “Перш за все я скажу: “Грайте хлопці так як ви вмієте. Нічого більше не робіть. Те що можемо робити – те і будемо робити”.

У першому матчі турніру зустрілись шосткинські волейболісти та збірна команда сумських спортшкіл. “Збірники”, які старші за інші команди і виступають на турнірі поза конкурсом, виграли першу партію матчу з рахунком 25:16, у другій партії святкували перемогу з рахунком 25:10, а у третій перемогли шосткинців з рахунком 25:17. У підсумку перший поєдинок чемпіонату Сумської області завершився з рахунком 3:0 на користь “збірників”. Тренери команди Павло Попелуха гру прокоментували так: “Ми деякий час не тренувалися через війну. Зараз починаємо тренуватися і, я думаю, для деяких дітей це перше змагання. Ми з дороги, діти трохи втомлені… Але я думаю все буде добре”.

Андрій Мокренко – тренер збірної команди “Авангард-КДЮСШ №2” розповів: “Для них, по-перше, це розвиток. І, як би сказати, потрібно більше-більше-більше грати. І буде якість”.

14 грудня були зіграні чотири матчі турніру. Збірна команда “Авангард-КДЮСШ №2” після двох матчів має 5 очок, КДЮСШ “Авангард” 3 очка, КДЮСШ №2 та шосткинська “Барса” — по два очка.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *