баскетбол суми

У Сумах провели турнір з баскетболу на підтримку ЗСУ

30 жовтня баскетбольний клуб “Збірна Сумської області-БК “СумДУ” стартував у вищій лізі чемпіонату України з баскетболу. А 1 листопада хлопці зібралися на баскетбольному майданчику, щоб підтримати збройні сили України.

Про турнір Суспільному розповів головний тренер БК “Збірна Сумської області-БК “СумДУ” Ярослав Ковальов: “Є змога працювати і ця змога, яку надає нам ЗСУ, яку надає нам наша армія ми хочемо цим турніром зібрати кошти і передати їх нашим хлопцям, щоб вони в зимовий час були зігріті”.

Участь у турнірі взяли чотири команди. За грою “Акули” проти “Вовків” спостерігав гравець “Левів” Олександр Ройко. Олександр говорить, участь у цьому турнірі несе додаткову мотивацію: “Хлопці нас захищають, дають нам змогу грати. І ми їм дуже вдячні”.

турнір з баскетболу в сумах

Поруч з Олександром спостерігав за грою баскетболіст “Тигрів” Іван Філоненко. Про мету своєї команди на турнірі говорить: “На цьому турнірі мета – взяти усі ігри. Виграти у всіх команд. Посісти перше місце”.

У цей час на майданчику “Вовки” перемогли “Акул”. У першій та третій десятихвилинках “Вовки” святкували перемогу – 22:21 та 23:19, другу та четверту команди завершили внічию – 15:15 та 16:16. У підсумку перемога “Вовків” з перевагою у п’ять очок – 76:71.

“Хотілось би посісти перше місце. Вчимося грати у команді. Це спортивний інтерес, завжди хочеться перемогти”, — говорить Станіслав Сорокін – гравець команди “Акули”

Турнір завершиться у 3 листопада. Цього разу ж на зібрані кошти команди придбали пічку для військових та фліски для них.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *