У Сумах відбулися змагання з вільної боротьби серед дітей (фото, відео)

У Сумах 2 листопада відбувся чемпіонат міста з вільної боротьби. Участь у турнірі взяли понад 140 спортсменів з десяти спортивних шкіл та клубів.

У спортивному клубі “Тамерлан” тренує юних спортсменів Сергій Скварча. Його брат-близнюк Олександр працює у клубі “Енергія”. Колись вони змагались на килимі, сьогодні – за його межами як тренери.

“Два брати боролись років п’ятнадцять тому, чи двадцять. Не “в одну калитку”. Сьогодні, думаю, буде рівновага, нічия”, – каже Сергій Скварча, тренер з вільної боротьби.

“Тренуємо в різних клубах, але в одному залі. Так що завжди дружні відносини. На килимі суперники, за килимом – друзі. Тому, хай переможе сильніший”, – додає Олександр Скварча, тренер з вільної боротьби.

У підсумку більше “золотих” медалей вибороли вихованці Олександра, а усього медалей більше у спортсменів Сергія. Вихованці Олександра здобули 4 “золотих” та 5 “бронзових” медалей. У спортсменів, яких тренує Сергій, по три “золотих” і “срібних” та п’ять “бронзових” нагород чемпіонату Сум з вільної боротьби.

5 з 5 зірок. 1 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *