поліція недригайлів

В Тернах поліцейські взяли участь у відкритті чергового “Класу безпеки”

Захід відбувся на базі Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради. Під час якого правоохоронці та рятувальники розповіли про заходи особистої безпеки та про ризики, які існують у воєнний час.

Так, поліцейський офіцер громади Роменського районного відділу Ігор Лісний спільно з представником ДСНС Володимиром Шамотою провели навчальний онлайн-урок зі школярами Тернівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів.

Під час уроку поліцейський офіцер нагадав дітям про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху, про правила поведінки поблизу водоймищ та про заходи особистої безпеки, яких потрібно дотримуватися під час літнього відпочинку.

Далі, виступив співробітник ДСНС, який розповів про правила пожежної безпеки та пояснив про те, як потрібно себе поводити у разі, якщо виникла пожежа, що потрібно робити, а чого категорично не можна робити. Нагадав за яким номером потрібно телефонувати, аби повідомити про пожежу. Також, розповів про правила мінної безпеки та ознайомив школярів з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та пояснив, як правильно надавати домедичну допомогу.

Джерело: Відділ комунікації поліції Сумської області

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *