В Україну прибули 46 генераторів від французьких громад

У рамках спільної україно-французької ініціативи “Світло під час зими” 23 громади в дев’яти областях отримають по два генератори потужністю 5 кВт, повідомила Мережа захисту національних інтересів (АНТС) у прес-релізі в п’ятницю.

Для реалізації цього завдання наприкінці листопада активісти АНТС спільно з французькою громадською організацією Stand with Ukraine звернулися до Асоціації муніципалітетів Франції з проханням допомогти закупити генератори для українських громад.

Перші генератори були доставлені в Україну 19 грудня. Тоді вісім громад отримали генератори потужністю 9 кВт.

Сьогодні в Україну доставлено ще 46 генераторів від французьких громад. Їх отримають: Хотинська, Садівська, Лебединська, Краснопільська, Баранівська, Волицька, Бережанська, Тульчинська, Чортківська, Тростянецька, Недригайлівська, Покровська, Підгородненська, Дубовиківська, Апостолівська, Новгород-Сіверська, Новобасанська, Поромівська, Городницька, Охтирська, Золочівська, Дрогобицька та Кременчуцька громади.

Також найближчим часом АНТС доставить ще 400 генераторів іншим громадам, з якими працює в рамках проєкту “Відновлення громад”, а це 30 громад із 10 областей України. Усі вони або були в окупації, або постраждали від ворожих обстрілів.

Цей проєкт “Зміцнення громад заради перемоги та відродження України” виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *