Відбулося останнє у 2023 році засідання виконкому Недригайлівської селищної ради

28 грудня члени виконавчого комітету зібралися у залі засідань селищної ради, щоб провести останнє в цьому році засідання виконкому, підсумувати зроблене та визначитися з планами на наступний рік.

2023 рік для виконавчого комітету не був легким. Посеред року кардинально змінився склад виконкому, зменшилася його чисельність з 28 до 19 осіб, відбулися кадрові зміни у апараті. Та дякуючи злагодженій роботі керівництва селищної ради, працівників апарату, старост, членів виконавчого комітету вдалося провести 16 засідань замість запланованих 12, попередньо розглянути важливі проєкти рішень щодо питань життєдіяльності громади в умовах воєнного стану перед їх розглядом та затвердженням на сесії селищної ради.

Значно зросла кількість осіб, які звернулися до виконавчого комітету із заявами щодо надання матеріальної допомоги (в основному це військовослужбовці та члени їхніх родин). Протягом року було прийнято 12 рішень про надання такої допомоги 466 особам на загальну суму 3 мільйони 219 тисяч 418 гривень. Кропітка, щоденна робота з підготовки та реалізації цих рішень повністю лягла на відділ праці та соціального захисту.

43 відсотки рішень виконавчого комітету 2023 року були соціального характеру. Цього і слід було очікувати, адже в період повномасштабної збройної агресії питання захисту соціальних прав людини набувають особливої актуальності.

Багато уваги, часу, зусиль та терпіння при підготовці проєктів рішень стосовно бюджету та програми економічного і соціального розвитку громади витрачено фінансовим відділом та відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради. Наслідком роботи, дякуючи депутатському корпусу селищної ради, стало прийняття бюджету громади у встановлені терміни.

Найбільшу кількість рішень на розгляд виконавчого комітету протягом року винесено службою у справах дітей, відділом праці та соціального захисту, відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності, відділом містобудування та архітектури, відділом з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради.

Найактивнішими членами виконавчого комітету у другому півріччі 2023 року були Олександр Шевченко, Микола Клименко та Алла Ломонос.

До речі, після закінчення засідання член виконавчого комітету Олександр Шевченко презентував свою книгу «Мистецтво управління: просто про складне», у якій він описує знання і вміння, необхідні для того, щоб стати вмілим керівником і досягти успіхів у житті та кар’єрі.

Дякуємо усім за конструктивну роботу, ідеї, зауваження та пропозиції! Сподіваємося на плідну співпрацю у 2024 році!

З рішеннями виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради згодом можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *