ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ У 2024 РОЦІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ


30 січня члени виконавчого комітету зібралися у залі засідань селищної ради, щоб провести перше в цьому році засідання виконкому.


Недригайлівський селищний голова Костянтин Волков у формі питань – відповідей прозвітував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради та бюджету за 2023 рік. Найбільше члени виконавчого комітету цікавилися фінансовим станом громади, зокрема, співвідношенням надходжень коштів від старостинських округів з витратами на їх утримання, фінансуванням медичних закладів громади, коштами, залученими від надання платних послуг та ін.
Слід зазначити, що за 2023 рік доходів загального фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 101 938,5 тис.грн. Затверджені показники по доходах в цілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 111,5%. У порівнянні з відповідним періодом 2022 року надходження збільшилися на 17 235,5 тис.грн, або на 20,3%. Ураховуючи ряд обмежень, пов’язаних із введенням воєнного стану в країні, на жаль, не всі заходи та завдання програми економічного і соціального розвитку селищної ради вдалося виконати, однак проводилася цілеспрямована робота над виконанням поставлених задач з урахуванням пріоритетів, які виникали в умовах воєнного стану.
Члени виконкому також заслухали інформацію начальника відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Постоєнка І.І. «Про стан роботи із зверненнями громадян у Недригайлівській селищній раді за підсумками 2023 року», погодили тариф на теплову енергію ТОВ «ЄТЕК «ЕКОТЕПЛО» та поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води» для КП «Недригайлівводосервіс».
У зв’язку з виробничою необхідністю внесені зміни в склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, робочої групи для складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного стороннього догляду, комісії для вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок на території Недригайлівської селищної ради.


Розглянуто ряд питань соціального характеру, в тому числі про надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення соціальних питань, ліквідацію наслідків пожежі, поховання та інші види допомоги 39 жителям громади.


З рішеннями виконавчого комітету згодом можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *