Вітання захисників з Днем Збройних Сил України

Я перед ними стану на коліна,
За них, усіх, я Богу помолюсь!
Хай вільна стане Україна!
Цією вірою на світі я держусь!

Сьогодні ми від щирого серця вітаємо наших захисників зі святом – Днем Збройних Сил України.

Вони наша гордість і підтримка, наша опора та віра у світлу перемогу. Низький уклін кожному воїну, який віддано служить державі, дає гідну відсіч ворогу. Ми кожен день молимося за ваші життя, незламність та силу, бо якби не військовослужбовці, то не було б вже ні віри, ні країни, ні нас.
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України працівники закладів культури, підприємці селища Недригайлів провели благодійну акцію «Підтримай захисника. З вірою в Перемогу!» в приміщенні КЗ «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області».

На захід були запрошені військовослужбовці-захисники України, яким були передані святкові подарунки з побажаннями перемоги, миру, здоров’я, високого бойового духу.

«Ми щиро віримо в перемогу і хочемо, щоб всі захисники повернулися додому живі та здорові. Доки ЗСУ захищають нас та боронять Україну від російських окупантів, ми ж в свою чергу будемо робити все можливе аби підтримати їх, підняти бойовий дух та висловити свою підтримку», – сказав у вітальному слові Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

З теплими щирими вітаннями звернулись до присутніх начальник відділу з питань культури , релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анна ТИМЧЕНКО, директор Олена МІНЕНКО та завідувач відділу обслуговування дітей Ірина КУЖЕЛЬ КЗ «Недригайлівська публічна бібліотека».

Діти читали вірші про Україну, воїнів захисників та подарували патріотичні сувеніри, виготовлені своїми руками. Зворушливо прозвучали патріотичні пісні у виконанні аматорів сцени КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області».

В знак вдячності за наш мирний сон воїнам – оборонцям власноруч, з теплотою в серці, з найкращими побажаннями , були випечені домашні кондитерські смаколики працівниками КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля » та цілющий чай «З посульських трав» від працівників КЗ «Недригайлівська публічна бібліотека».

Щиро дякуємо за святкові подарунки з солодощами, м’ясними стравами, випічкою, теплими речами підприємцям селища Недригайлів: Аліні УСЕВИЧ ( магазин «Пані»), Світлані ФЕДИНІ та колективу магазину «Мікс», Оксані ДУДЧЕНКО (магазин «Свіже м’ясо»), Сергію ТИМОШЕНКУ та колективу магазину «Гастроном», Олексію ЛИТВИНЕНКУ (магазин «Фаворит»), колективу працівників магазину «Віста».

До акції долучилися працівники відділу з питань культури , релігій та туризму Недригайлівської селищної ради , КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа та небайдужі жителі громади.

Саме так ми можемо передати захисникам турботу та тепло наших сердець.

Низький уклін кожному воїну, який віддано служить державі, дає гідну відсіч ворогу, який є гордістю кожного громадянина нашої держави, гордістю всього українського народу.

💙💛Все буде Україна.
🙏Перемоги та миру!
🇺🇦Слава Україні!

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *