ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАТВЕРДИВ СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ РАДИ, ОБГОВОРИВ ПИТАННЯ БЛАГОУСТРОЮ

30 березня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, участь у якому взяли 18 з 25 членів виконавчого комітету. Розглянуто та затверджено склад молодіжної ради при Недригайлівській селищній раді, план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2023 року, визначено термін прийому заяв щодо зарахування дітей до першого класу закладами загальної середньої освіти, розглянуті питання соціального спрямування.
Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ висловив свої сподівання з приводу того, що створена молодіжна рада буде брати активну участь у житі громади, зокрема, в організації змістовного дозвілля молоді. «Ми виділили облаштоване приміщення для членів молодіжної ради, навели лад у протирадіаційному укритті, що знаходиться під приміщенням, прибрали та озеленили прилеглі території, тобто, створили всі умови. Тепер чекаємо на нові, свіжі, творчі ідеї та будемо сприяти втіленню їх в життя», – зазначає селищний голова.

По закінченню засідання виконавчого комітету було обговорено питання благоустрою територій. Йшлося про проведення весняних толок, прибирання громадських місць, кладовищ, озеленення, вивезення сміття, грейдерування доріг та ін. Селищний голова озвучив свої пропозиції та вислухав пропозиції старост і представників старостатів, які уже розпочали активні роботи з благоустрою, щоб наша громада зустріла Великдень чистою та охайною.

Виконавчий комітет Недригалівської селищної ради звертається до жителів громади: давайте разом зробимо наші населені пункти привабливими, наведемо порядок біля своїх дворів, долучимося до весняних толок, адже санітарний стан залежить від кожного з нас!

Недригайлівська селищна рада

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *