19 лютого у смт Недригайлів проведено турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат молодшої групи

Відбувся традиційний турнір з боротьби дзюдо пам’яті борців Недригалівщини О. Гашенка та О. Твердоуса. Участь в змаганнях прийняли юні хлопчики та дівчатка 2011-2016 років народження з Сумської, Чернігівської, Харківської областей. Гостинно зустріли юних спортсменів директор ДПТНЗ “Недригайлівське ВПУ” Григорій Сендецький та викладацький склад навчального закладу у спортивному залі, де в привітній, дружній атмосфері і пройшли борцівські баталіі.

На відкритті змагань з вітальними словами до присутніх звернулися заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Недригайлівської селищної ради Володимир Шуда, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна Сердюк, почесний президент федерації дзюдо Недригайлівщини Віталій Садовий, голова спілки ветеранів Афганістану Олександр Педько. Дипломами за активну участь та постійну фінансову підтримку юних спортсменів з рук директора ДЮСШ Вадима Єльця були нагородженні Олександр Придуха, Олександр Вініченко, Юрій Шаповалов. Мамі Олега Твердоуса Ніні Михайлівні були вручені квіти.Щиро вдячні директору ДПТНЗ “Недригайлівське ВПУ” Григорію Сендецькому та його викладацькому складу Віталію Свириденку та Олександру Остапчуку за допомогу в організації проведення змагань та всім хто допоміг в проведенні даного заходу, в придбанні медалей, грамот, цінних подарунків та іншого: Сергію Авраменку, Світлані Федині, Ользі Прокопченко, Олександру Потіні, Сергію Кліщенку, Олексію Литвиненку. Традиційно від газети “Голос Посулля” та від спілки ветеранів Афганістану були нагороджені юні спортсмени цінними подарунками “за найкращу техніку” та “за волю до перемоги”. Дякуємо усім за підтримку у проведенні данного спортивного заходу. Тренерсько – викладацький склад Недригайлівської ДЮСШ.

Перше місце : Кобихно Максим, Мельник Божена, Гордієнко Віола, Іземенко Родіон, Тимошенко Ярослав. Друге місце: Кобихно Ярослава, Щербак Кіріл,Бондарь Соломія, Таранов Ян, Базик Максим.Треті місця: Чирва Богдан, Кебало Карина, Умарова Кіра, Федина Марія, Турбуле Марія, Ткаченко Валерія, Бондаренко Владислава, Шапкін Кірілл, Лаврик Кірілл, Турбуле Іван,Гляд Роман, Гуцул Назар, Іземенко Ростислав, Мельник Ратмір, Міщенко Артем, Міщенко Богдан.

Джерело: Сергій Шевцов

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *