28 березня 2024 року в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися змагання ІІ етапу з черлідингу

28 березня 2024 року в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися змагання ІІ етапу з черлідингу, виду спорту, який поєднує в собі елементи акробатики, танців, гімнастики та вигуку.  У змаганнях взяли участь чотири команди закладів загальної середньої освіти Недригайлівської селищної ради.  Дівчата продемонстрували грацію, гімнастичну вправність та танцювальні таланти. Спортивні змагання вкотре подарували дітям море позитиву та приємних вражень.

Лідером змагань стала команда Недригайлівського ліцею Недригайлівської селищної ради І місце, ІІ місце розділили Тернівський ліцей Недригайлівської селищної ради та Хоружівський ліцей Недригайлівської селищної ради, ІІІ місце Гринівський ліцей Недригайлівської селищної ради.

Також в рамках проєкту в цей день пройшли змагання зі спортивного орієнтування. Усі поставлені завдання учасники виконували відповідально, цілеспрямовано, з відчуттям впевненості у своїх можливостях та силах.  Під час заходу хлопці та дівчата виходили на дистанцію по черзі 4 команди. 
            
За допомогою карти діти швидко долали дистанцію знаходячи всі контрольні пункти. Команди школярів, отримавши мапи із завданнями, демонстрували швидкий біг та логічне мислення у пошуку контрольних пунктів, навичках орієнтуватись на місцевості та вмінні читати карти.

У результаті спортивного турніру перемогу здобули:
І місце Недригайлівський ліцей Недригайлівської селищної ради;
ІІ місце розділили Тернівський ліцей Недригайлівської селищної ради та Гринівський ліцей Недригайлівської селищної ради;
ІІІ місце Хоружівський ліцей недригайлівської селищної ради.

Організація подібних заходів допомагає не лише популяризувати спорт серед молоді але й сприяє формуванню цінних якостей, таких як лідерство, співпраця та дружба. Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятись на досягнутому та вдало виступити у наступному етапі змагань.

Безмежно і щиро вдячні ЗСУ, нашим захисникам і захисницям, за можливість навчатися, проводити змагання в цей нелегкий час.

1 з 5 зірок. 3 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *