Програма U-LEAD надасть Недригайлівській громаді підтримку у розробці місцевого плану управління відходами.✍ Про це повідомила керівниця Регіонального офісу U-LEAD Сумський регіональний офіс Марина ЛОБОВА, коментуючи результати робочого візиту команди офісу до Недригайлівської селищної ради:

🗣️💬 «Попри війну та обмежений бюджет, команда селищної ради продовжує працювати на благо жителів громади. Вбачається, що у таких умовах одним із пріоритетних завдань є активізація роботи у напрямку проєктної діяльності. У громади є визначені пріоритети та ідеї, тому наразі важливо допомогти їх якісно оформити та віднайти можливі джерела донорського фінансування. Також, вже з квітня Програма «U-LEAD з Європою» розпочне надавати Недригайлівській громаді підтримку у розробці місцевого плану управління відходами (у межах Роменсько-Конотопського кластеру)».

🤝 Зустріч відбулася за участі селищного голови Костянтина ВОЛКОВА, керівного складу та начальників відділів, установ та організацій Недригайлівської селищної ради.

🗣️💬 Марина ЛОБОВА під час виступу розповіла про напрацювання та напрямки роботи Програми U-LEAD, поділилася досвідом співпраці з громадами, окреслила сфери діяльності, у яких вони можуть надати фахову допомогу. А про підтримку органів місцевого самоврядування з юридичних питань та про роботу Програми U-LEAD у напрямку підготовки кадрів, під час зустрічі говорила радниця з питань децентралізації та місцевого самоврядування офісу Тетяна КОРОБКА.

У рамках діалогу фахівці селищної ради поділилися проблемами, які в умовах воєнного стану потребують першочергового вирішення: це і надання паліативної допомоги, і облаштування укриттів, і доцільність функціонування малокомплектних шкіл, і ремонт водогону, і поводження з відходами та інше. Про це йдеться у повідомлені про зустріч на офіційному сайті громади.

Джерело: ULEAD Сумський регіональний офіс Недригайлівська селищна рада

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *