юлія садикова

Біатлоністи з Сумщини їдуть на перший етап Кубку світу

Тренерський склад чоловічої та жіночої збірної України з біатлону вже визначився зі складом команди на перший етап Кубка світу в Контіолахті – повідомляє офіційний транслятор біатлону в Україні “Суспільне Спорт“.

Рішенням IBU Україна зберігає квоти на виступ спортсменів в змаганнях попри пропуск командою останнього триместру минулого сезону та втрату своїх позицій в заліку Кубка націй – 7 – зареєстрованих на етапі, 5 – для участі в гонках для чоловічої та жіночої команд.

Склад збірної України на перший етап Кубка світу:

Чоловіки: Дмитро Підручний, Артем Прима, Богдан Цимбал (Суми), Антон Дудченко (Суми), Тарас Лесюк, Денис Насико (Глухів)

Жінки: Юлія Джіма (випускниця СумДУ), Олена Білосюк, Дар’я Блашко, Анна Кривонос (Глухів), Ірина Петренко

Останній етап підготовки чоловіча збірна провела в норвезькому Трюселі. Пізніше за всіх – лише 18 листопада – на нього прибув лідер команди Дмитро Підручний. Капітан був вимушений пропустити старт збору через проблеми з коліном, а також участь у виборах президента Федерації біатлону України. Однак головний тренер Юрай Санітра відзначає, що це не завадить Дмитру виступити в Контіолахті.

Також Санітра хотів би бачити на першому етапі Кубка світу Віталія Мандзина, але на даний момент молодому біатлоністу бракує рейтингових очок для допуску до змагань такого рівня.

До жіночої команди на першому етапі Кубка світу вперше з березня 2019 доєднається Анна Кривонос. Не побачимо ми в Контіолахті чотириразову призерку чемпіонатів світу в естафеті уродженку Сум Анастасію Меркушину. В команді пояснюють її відсутність хворобою. Та не виключать, що Меркушина розпочне сезон з Кубка IBU.

Нагадуємо, перші гонки Кубка світу стартують у вівторок, 29 листопада. Ними стануть індивідуальні гонки у чоловіків та жінок.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *