сумиобленерго

АТ “Сумиобленерго”: Закликаємо представників бізнесу обмежити споживання електроенергії!

💡Разом із застосуванням графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ), у Сумській області залишається потреба в заощадженні електроенергії в “пікові” години: з 8.00 до 11.00 та з 17.00 до 22.00. На жаль, ситуація в енергетичній системі України вкрай нестабільна. Тому ми закликаємо максимально скоротити споживання електроенергії не лише побутових споживачів, а й представників бізнесу у Сумах та області – власників підприємств, сфери послуг, ринків, автозаправних станцій, магазинів та торгових мереж, кафе і ресторанів.

❓️Як можна заощадити енергоспоживання

✅️Тимчасово відмовитися від підсвічування вивісок, фасадного освітлення, білбордів, сіті-лайтів, телеекранів для розміщення реклами. Повна ілюмінація закладів в часи “пікового” навантаження на систему зараз може сприйматися як антиреклама.

✅️За можливості відмовитися від обігрівачів – одних з найбільших поглиначів електроенергії. Перевірте, як ви втрачаєте тепло. Подбайте про встановлення довідників на дверях (щоб не втрачати тепло щоразу, коли входять та виходять відвідувачі), якісних склопакетів, зонування простору (великі зали втрачають тепло швидше).

✅️Замінити традиційні лампи розжарювання на галогенні, люмінесцентні та світлодіодні лампи (LED), які споживають на 25-80% менше електроенергії та служать набагато довше.

✅️Вимикати в офісах світло або електроприлади, якщо ними ніхто не користується.

Просимо споживачів (як побутових, так і юридичних) з розумінням поставитися до вимушених кроків з обмеження споживання електроенергії. Такі необхідні заходи дозволять уникнути масштабних аварійних відключень та зберегти енергосистему країни.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *