На Сумщині підготовлено понад дві тисячі бійців-рятувальників

У травні було розпочато курс “Тактична медицина для українців”. За цей час інструктори підготували 2222 бійців-рятувальників.

“Усі вони вже рятують життя побратимів на фронті і цивільних, які опинилися у зоні бойових дій. Навчання кожного курсанта – безкоштовне і потребує значної кількості розхідних матеріалів. До того ж, по завершенню курсу кожен з випускників отримує аптечку, укомплектовану за стандартами НАТО”, – повідомив голова Сумсько ОВА Дмитро Живицький.

За словами очільника області, серед тих, хто постійно допомагає курсу, – міжнародний фонд “Інноватор Хелп”.

“Співпраця з фондом розпочалася від старту курсу, а наприкінці жовтня ми заключили меморандум про співпрацю. І вже за цей час, волонтери фонду передали швидку, яка допомагає відпрацьовувати навички передачі пораненого. Завдяки їм з’явився і пікап, аби інструктори мали змогу проводити виїзне навчання. Також фонд допомагає з розхідними матеріалами, комплектуючими для тактичних аптечок і самими аптечками, друкованими матеріалами, в облаштуванні навчальних кімнат. Вже двічі фонд залучав до допомоги німецьких волонтерів. Щиро вдячний фонду “Інноватор Хелп” за таку потужну допомогу і підтримку. Разом – переможемо!” – зазначив голова ОВА.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *