В КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» проведена дитяча ігрова програма «Любий отче Миколай і до нас ти завітай»

Рік за роком, з краю в край, йде Святитель Миколай.

В Україні свято Дня Святого Миколая розпочинає цикл зимових новорічно – різдвяних свят. Для кожного він особливий, сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням найзаповітніших мрій. Це свято віри, світла і добра. Вчить милосердю, великодушності і любові. Особливо люблять цей день діти, коли оживає диво і можна знайти під подушкою смаколики, які за традицією Святий Миколай приносить у кожну оселю.

19 грудня 2022 року, в рамках відзначення Дня Святого Миколая, в КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» проведена дитяча ігрова програма «Любий отче Миколай і до нас ти завітай». Гостями на заході були учні та вихованці освітніх закладів Недригайлівської селищної ради. В чарівному залі, на них чекала новорічна ялинка, фотозона та приємні подарунки. В теплій атмосфері доброзичливості та чудового настрою присутні переглянули театральну постановку. Разом з казковими героями Котом, Ведмедем, Лисицею, Зайцем, Тигром, Феєю активно приймали участь в іграх, вікторинах, розповідали вірші та співали пісні для Святого Миколая. Протягом програми яскравими танцювальними номерами розважали учні хореографічного відділення КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа», керівник Світлана Коренева. Новорічні пісні та вірші майстерно були виконані вихованцями КЗ «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості», керівники Любов Павленко та Раїса Нишкур. Захід виявився напрочуд веселим, цікавим наповненим танцями та піснями. Діти отримали задоволення, безліч позитивних емоцій та солодкі подарунки. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного. Віриться в те, що День Святого Миколая стане улюбленим та традиційним для українського народу.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *