НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ ОТРИМАНО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ У ВИГЛЯДІ АВТОБУСА, ЯКИЙ НЕЗАБАРОМ БУДЕ ПЕРЕДАНИЙ ТЕРНІВСЬКІЙ ШКОЛІ


З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України на потреби армії було мобілізовано 3 шкільних автобуси, що складає третину від усього автопарку транспортних засобів закладів освіти громади, тому проблема забезпечення підвозу учнів на навчання та у зворотному напрямку залишається дуже актуальною для громади.


Розуміючи наші проблеми, Фонд міжнародної солідарності в Україні, що знаходиться у Варшаві, надав Недригайлівській селищній раді гуманітарну допомогу у вигляді транспортного засобу Mercedes Sprinter 2023 року випуску на 18 посадкових місць вартістю 500000 злотих. Відповідно до договору, надана гуманітарна допомога буде використовуватися в якості шкільного автобуса для організації безпечного, регулярного та безоплатного перевезення дітей.


Цей транспортний засіб після прийняття відповідного рішення Недригайлівської селищної ради буде переданий Тернівському ліцею та здійснюватиме підвезення здобувачів освіти із віддалених сіл.
Особлива подяка ФОП Постілу Петру Івановичу за надану фінансову допомогу у транспортуванні автомобіля зі Львова до Недригайлова, а також всім, хто причетний до цієї справи!

5 з 5 зірок. 1 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *