Відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради


23 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, яке провела секретар селищної ради Ірина Постоєнко.


Члени виконавчого комітету розглянули питання «Про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан дотримання Закону України «Про захист прав споживачів» на території Недригайлівської селищної ради», «Про заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення», надали дозвіл КП «Недригайлівводосервіс» на використання існуючих тарифів та нормативів на централізоване водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних організацій та інших споживачів для населених пунктів Сакуниха та Терни, створили комісію по перевірці достовірності відомостей, наведених у заяві особи, що розмістила ВПО, прийняли рішення про надання матеріальної допомоги 14 жителям громади.


Враховуючи звернення жителів смт Терни та поліцейського офіцера громади, з метою недопущення торгівлі у несанкціонованих місцях, члени виконкому визначили місця для здійснення виїзної (виносної, лоточної) торгівлі у смт Терни. Такими місцями стали вулиці Шкільна та Кооперативна.


Із зазначених питань перед присутніми виступили начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана Сопік, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила Токар, начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Ігор Постоєнко, директор КП «Недригайлівводосервіс» Віктор Бондаренко, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія Шевченко та інші.


Усього розглянуто 11 питань порядку денного, по 1 питанню соціального характеру рішення не прийнято у зв’язку з окремою думкою членів виконкому.


Свої пропозиції та бачення під час прийняття рішень виконавчого комітету висловили секретар селищної ради Ірина Постоєнко, заступник селищного голови Федір Кривопатря, члени виконавчого комітету Олександр Шевченко, Микола Клименко, Євгенія Устименко, Алла Ломонос.
З прийнятими сьогодні рішеннями виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

5 з 5 зірок. 1 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *