армреслинг призери

Сумчани повернулись з чемпіонату світу з армреслінгу

Сумські спортсмени повернулися з чемпіонату світу з армреслінгу, який проходив у Туреччині. Скільки медалей привезли та які труднощі у них були.

Це Анатолій Сасса. У турецькій Анталії на минулому тижні він став призером у боротьбі на праву руку. Перед цим (у свій день народження) змагався лівою рукою, але поступився супернику і посів четверте місце.

“Хоча у мене ліва рука домінуюча – але щось якось не пішло. Мене коли друзі вітали з днем народження, то жартували – не треба боротися у свій день народження, це велике свято, треба святкувати, а не боротися”, — розповідає Анатолій.

Говорить, армреслінг це не лише м’язи, а і голова: “Такий вид спорту – з першого погляду здається, що він тільки силовий. Але тут техніка не менша, ніж у музиканта, повинна бути”.

Дмитро Брухно у ваговій категорії до 70 кг серед спортсменів з вадами зору здобув “бронзову” медаль. Перед цими змаганнями був четвертим на чемпіонаті світу.

“Тяжко було боротися. Суперники сильні. Я відчував, що можна його перемогти. Але сил у мене вже не вистачало”, — говорить Дмитро Брухно.

Євген Літовцев — тренер спортсменів, говорить, шестеро сумчан привезли з Анталії шість медалей – три “золоті”, одну “срібну” та дві “бронзові”. Говорить на результат впливає багато чинників – кількість учасників, жереб: “Знайомий один, майстер спорту міжнародного класу, каже “Це ми шахісти з тобою”. Якщо ти продумаєш все, як потрібно боротися, стратегію, тактику – то і буде результат”.

Показали сумські армреслери й прапор, з яким їздили на чемпіонат світу. На ньому – Тарас Шевченко і слова Кобзаря: “Борітеся – поборете, вам Бог помагає”. Говорять, ще піднімуть його на п’єдестал пошани міжнародних турнірів.

Джерело: Суспільне|Суми

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *