У нашій громаді запрацював механізм залучення безробітних до суспільно корисних робіт

Уряд розробив та запропонував механізм, за яким тимчасово безробітних можна залучати до виконання суспільно корисних робіт.

«Люди, які з різних причин залишилися без роботи, зможуть приєднатися до Армії відновлення країни, а держава сплатить їхню роботу на рівні мінімальної зарплати”, – пояснила перший віце – прем’єр – міністр України Юлія СВИРИДЕНКО.

На виконання ініціатив Уряду у жовтні прийняте рішення виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану», відповідно до якого затверджено перелік видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, перелік замовників (підприємств, установ, організацій) суспільно корисних робіт, визначено відповідальну особу.

⚡️Станом на 27 жовтня до виконання робіт на території громади приступили 9 осіб (1 – у Недригайлівській селищній раді, 4 – у старостинських округах та 4 у Недригайлівському ЦПМСД). Спільно з Недригайлівською районною філією Сумського ОЦЗ робота у зазначеному напрямку продовжується. Існує потреба в робочій силі чоловіків працездатного віку.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *