греплінг

Сумські спортсмени вибороли п’ять медалей на чемпіонаті світу з греплінгу

Сумські спортсмени взяли участь у чемпіонату світу з греплінгу, який відбувся в іспанському місті Понтаверде. Сумчани вибороли п’ять медалей, а також у складі збірної посіли перше командне місце. Суспільне поспілкувалося із чемпіонами.

Вікторія Синявіна стала призеркою у розділі “Гі” (у кімоно) у ваговій категорії до 64 кг. Наразі жінка тренує юних греплерів.

“Тренувань, я можу сказати, було не достатньо. Зараз не ті умови. Але намагалися. Намагалися, старалися, тренувалися. І ось дійшли до третього місця”, — розповідає Вікторія.

При цьому Вікторія змагалась не у своїй ваговій категорії. Адже її вага до 58 кг. “Тяжко, мене тягали. Але я все одно опиралася і вигравала”, — згадує спортсменка.

У “бронзовому” фіналі Вікторія перемогла спортсменку з Казахстану. Переміг казаха у поєдинку за “бронзу” у категорії “Гі” у вазі до 66 кг в Іспанії й Микита Душко. Переміг на дебютному для себе чемпіонаті світу.

“Ще потрібно працювати. Є над чим працювати. Є помилки, які потрібно виправляти. Десь психологічні, десь – фізичні. Тому будемо працювати. Це ще не кінець”, — говорить про змагання греплер Микита Душко.

У “Гі”, крім Вікторії та Микити, “бронзову” медаль здобув Сергій Гавриш (вагова категорія до 100 кг). “Срібло” у скарбничку збірної додали Дмитро Баранов (“Гі”, вага до 62 кг) і Олена Сушко (“Ноу Гі”, вага до 71 кг).

Тренер збірної Сергій Чередниченко говорить, що враховуючи ситуацію, яка передувала чемпіонату, успіхи греплерів — це більше, ніж просто медалі.

“24 країни брали участь і Україна, можна сказати, на характері “вивезла” всі змагальні сутички й гідно посіла перше командне місце”, — розповідає Сергій Чередниченко.

Джерело: Суспільне Суми