У суботу 1 червня на КСК “Колос” смт Недригайлів пройшов відкритий обласний турнір з футболу (фото)

⚽️У суботу 1 червня на КСК “Колос” смт Недригайлів пройшов відкритий обласний турнір з футболу. У турнірі взяло участь 6 команд, а саме: Альянс Липова Долина-Недригайлів, ФШ Сергія Страшненка -1, ФШ Сергія Страшненка -2, ФК “Низи” Сумський район, ФК “Степанівка” Сумський район, ДЮСШ Терни-Недригайлів. Команди були поділені на дві групи по 3 команди, де зіграли у кожній групі між собою по коловій системі (кожний з кожним).

📍У групі А команди посіли такі місця 1 місце ФШ Сергія Страшненка -1, 2 місце ФК Степанівка Сумський район, 3 місце ДЮСШ Терни-Недригайлів.

📍У групі Б: 1 місце Альянс Липова Долина-Недригайлів, 2 місце ФШ Сергія Страшненка -2, 3 місце ФК Низи Сумський район. Після І етапу команди були розділені на вищу та першу лігу. До вищої ліги потрапили команди які зайняли перші місця у групах А і Б, це Альянс та ФШ Сергія Страшненка -1 та краща друга команда, нею за кращою різницею м’ячів виявилася команда ФК Степанівка.

👉🏻До першої ліги потрапили команди які зайняли 3 місця у групах, це ДЮСШ Терни-Недригайлів, ФК Низи Сумський район та гірша 2 команда турніру ФШ Сергія Страшненка -2. У вищій та першій лізі команди зіграли ще по три гри, де у підсумку було визначено переможців та призерів у вищій та першій лігах. Отже переможцем вищої ліги стала команда Альянс Липова Долина-Недригайлів, срібними призерами стали вихованці ФШ Сергія Страшненка -1, бронзовим призером стала команда ФК Степанівка Сумський район. У першій лізі переможцем стала команда ФШ Сергія Страшненка -2, срібним призером стали вихованці ФК Низи Сумський район, бронзу здобули вихованці ДЮСШ Терни-Недригайлів.

📋За підсумками проведення змагань були визначені кращі гравці у кожній команді та кращим воротарем визнано Чирву Богдану (ФК Низи), кращим захисником Лаврика Даніїла (Альянс), кращим півзахисником Осадчого Богдана (ФК Степанівка), кращим нападником Чередніченка Богдана (ФШ Сергія Страшненка).

🎁💐По завершенню турніру від депутата обласної ради Віталія Калініченка та селищного голови Костянтина Волкова дітям були вручені солодкі подарунки. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити різного роду змагання.