ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 03 червня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради.

Члени виконавчого комітету затвердили склад оперативного штабу з підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовий період,   штатний розпис комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня», змінили склад комісій з питань захисту прав дитини та з питань поводження  з безхазяйними відходами.

Було прийняте рішення про надання матеріальної допомоги на лікування, поховання, вирішення соціально-побутових питань 29 жителям громади, переважна більшість  з яких військовослужбовці та члени їхніх родин.

За заявами батьків було надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 151 дитині громади, розглянуто ряд інших   питань соціального характеру.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли члени виконавчого комітету Микола Клименко, Людмила Токар, Алла Ломонос,  Ірина Постоєнко, Ігор Остапчук, заступники селищного голови Федір Кривопатря, Іван Нанка, які  висловили свої пропозиції та бачення під час розгляду питань порядку денного.

Виступаючи перед присутніми, Недригайлівський селищний голова Костянтин Волков зазначив, що  усі рішення повинні бути виважені, спрямовані на вирішення проблемних питань громади.

Усього було прийнято 18 рішень виконавчого комітету, з якими згодом можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *