ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.  ВІДТЕПЕР ПЛАСТИКОВІ КВІТИ ВИКОРИСТОВУВАТИ НЕ БУДЕМО!18 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради.
Одним із найбільш обговорюваних стало питання про використання штучних (пластикових) квітів та інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику та полімерних матеріалів на території Недригайлівської селищної ради. Після плідної дискусії виконавчим комітетом прийняте рішення не використовувати згадані вироби на території Недригайлівської селищної ради на об’єктах благоустрою, зокрема, кладовищах, меморіальних комплексах, біля пам’ятників та ін.
Також були розглянуті підсумки виконання бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади  за підсумками І кварталу 2024 року. Виступаючи перед присутніми, начальник фінансового управління селищної ради Світлана Бордун зазначила, що   за І квартал 2024 року затверджені показники по доходах в цілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 109,8%.

Члени виконкому заслухали інформацію про підсумки проходження опалювального сезону 2023-2024 років та  підготовки об’єктів комунального господарства, установ, організацій громади до роботи в осінньо–зимовий період 2024–2025 років на території Недригайлівської селищної ради в умовах воєнного стану, затвердили  перелік уповноважених посадових  осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні  правопорушення, оновили склад комісій з питань благоустрою та санітарного стану та комісії для вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок на території Недригайлівської селищної  ради.
За заявами батьків було надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів 125 дітям громади, розглянуто ряд інших  питань соціального характеру, зокрема, стосовно сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, призначення опіки, постановки на квартирний облік та ін.
Недригайлівський селищний голова Костянтин Волков ще раз наголосив:  «Візитною карткою нашої громади повинні стати чистота і порядок. Не тільки селищна рада, а всі жителі громади мають над цим постійно працювати».

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли члени виконавчого комітету Олександр Шевченко, Микола Клименко, Алла Ломонос,  Ігор Остапчук, заступник селищного голови Федір Кривопатря, які  висловили свої пропозиції та бачення з приводу питань порядку денного.

Усього було прийнято 18 рішень виконавчого комітету, з якими згодом можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *