Продовжила роботу 18 сесія Недригайлівської селищної ради

Дванадцятого квітня продовжила свою роботу 18 сесія Недригайлівської селищної ради у якій взяли участь 17 із 26 депутатів.

На початку пленарного засідання було оголошено перерву для проведення спільного засідання постійних комісій. Комісії плідно попрацювали та сформували перелік питань, які рекомендували розглянути на засіданні ради.

Із 55 питань порядку денного 53 розглянуто, 2 знято з розгляду на доопрацювання.

Були прийняті рішення про затвердження програм по підтримці молоді: «Молода генерація Недригайлівщини на на 2024-2027 роки», «Спортивні шкільні ліги Недригайлівської селищної ради на 2024-2030 роки», метою яких є створення сприятливих передумов для гармонійного розвитку особистості, популяризації видів спорту серед учнів закладів освіти Недригайліської селищної ради, прийняте рішення, яким старості Тернівського старостинського округу надано право вчиняти ряд нотаріальних дій, внесені зміни до бюджету та Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради, з метою розширення сфери послуг внесено зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Недригайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги, також розглянуто понад 40 земельних питань.

З прийнятими рішеннями згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *