Відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради

16 березня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, яке провів Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

Члени виконавчого комітету обговорили стан надання соціальних послуг населенню, стан автобусного забезпечення на території Недригайлівської селищної ради.

З метою визначення алгоритму дій при встановленні факту отруєння бджіл, щоб допомогти власникам пасік, затверджено склад постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл.

Також було розглянуте питання «Про надання матеріальної допомоги», відповідно до якого шістьом жителям громади надана фінансова допомога на лікування, поховання та вирішення матеріально-побутових питань.

Прийняте рішення про спилювання аварійних дерев на території та поблизу Магалівського та Пісківського кладовищ у селищі Недригайлів, Віхівського, Засульського кладовищ, кладовища в селі Лаврове, а також у селах Мелешківка та Червона Слобода.

Розглянуто ряд питань соціального характеру: про сім’ю, яка опинилися у складних життєвих обставинах, призначення опіки, повернення малолітніх дітей у родину, надання дозволу на поділ спадкового майна.

Виступаючи перед присутніми, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ подякував за нелегку працю та догляд за особами похилого віку директору Недригайлівського територіального центру соціального Тетяні БОЙКО, говорив про життєзабезпечення громади в умовах воєнного стану та у черговий раз наголосив на консолідації усіх сил заради прийняття бюджету громади.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *