Недригайлівські поліцейські продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо загрози в інформаційній сфері

Що таке субкультура, чим вона може бути небезпечною для молоді та яких саме правил поведінки потрібно дотримуватися, аби не потрапити в біду при користуванні Інтернетом. Все це під час зустрічі зі школярами та педагогами різних шкіл Недригайлівщини розповіли правоохоронці.

Так, поліцейські офіцери громади сектору превенції Роменського районного відділу поліції, що обслуговують Недригайлівську територіальну громаду, у різних селах відвідали навчальні заклади, де провели роз’яснювальні бесіди з учнями та викладачами. Під час зустрічей співробітники поліції розповіли про те, що в мережі Інтернет останнім часом все більше стає згадок про прихильників молодіжних субкультур та поширення їх серед підлітків, а також пояснили з яких причин молодь часто стають учасниками таких груп.

Правоохоронці зауважили, що такими чинниками можуть бути: звичайна необізнаність молоді, цікавість і довірливість та особисті проблеми, що спонукають шукати підтримку за межами родини. В результаті чого діти підпадають під вплив різних груп, а інколи на негативно налаштованих організаторів, що в свою чергу наражає неповнолітніх учасників на небезпеку.

Тому, аби вчасно зреагувати та не допустити критичних наслідків серед підлітків поліцейські радили юним слухачам дотримуватись простих правил безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.

Відділ комунікації поліції Сумської області

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *