В клубних закладах Недригайлівської селищної ради проведено ряд заходів патріотичного спрямування

Пам’ятаємо – перемагаємо.
Гідність і свобода вписані в генетичний код українців. Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас цих якостей. Цю істину підтвердили й доленосні для незалежної України революції та війна з російським агресором.
21 листопада 2022 року, з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, в клубних закладах Недригайлівської селищної ради проведено ряд заходів патріотичного спрямування. Відбулися години патріотизму « Ми не зганьбили славу наших предків», « Народ мій є. Народ мій завжди буде. Ніхто не переможе мій народ!» ( Іваницький СБК – філія, Сакунихський СК – філія ); година державності « І стяг український під небом тремтить переможно!» ( Хоружівський СБК – філія ). Під час заходів учасникам розповідали про пам’ятні події, історію боротьби за державну незалежність та визначні здобутки українського народу , зокрема наших земляків і тих, хто загинув, і тих, хто зараз відвойовує наші землі. Години пам’яті « Україна – країна нескорених» ( Зеленівський СК – філія ) та « Революція гідності: як це було…» (Курманівський СБК – філія) проходили з виставкою інсталяцією . Хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв Небесної Сотні та воїнів – земляків, які віддали свої життя за право жити у вільній і незалежній державі під час проведення вечора – пам’яті « Пам’ятаємо і гордимося» ( Маршалівський СБК – філія ), вечора – реквієму « Сила нації в єдності»
( Березняківський СК – філія ) . В Віхівському СК- філії відбувся майстер- клас з виготовлення патріотичних оберегів та окопних свічок. До приготування українських гарячих домашніх страв, випічки та різних смаколиків для воїнів ЗСУ долучились небайдужі жителі Червонослобідського старостинського округу , взявши участь у патріотичній акції «Допоможи бійцю – захисти себе».
Нехай буде мирним небо над українською землею, а віра в щасливе майбутнє України не згасає. Разом до Перемоги! Україна понад усе!

Джерело: Недригайлівський центр культури і дозвілля

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *