На Недригайлівщині правоохоронці розповіли населенню про спецпідрозділ «Лють»

Днями керівник відділення поліції №1 (с. Недригайлів) Роменського районного відділу поліції Сергій Бойко разом з працівниками кадрового підрозділу поліції провели зустрічі з жителями декількох територіальних громад, під час яких закликали добровольців приєднатись до «Гвардії наступу».

Так, правоохоронці з робочим візитом відвідали декілька територіальних громад, зокрема Недригайлівську, Коровинську та Вільшанську, де зустрілися з їх головами та працівниками. Також, провели роз’яснювальну роботу серед працівників деяких навчальних закладів Недригайлівщини.

Під час бесід правоохоронці розповіли всім присутнім про те, що в Україні створений новий міжрегіональний територіальний орган Національної поліції України — Департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригад «Лють». Також, пояснили про структуру даного спецпідрозділу, які саме завдання виконує дана об’єднана штурмова бригада, фінансове забезпечення майбутніх співробітників, умови подання заяв для участі у конкурсі.

Поліцейські звертаються до мешканців Недригайлівщини, якщо у вас залишились питання щодо вступу до «Об’єднаної штурмової бригади «Лють», ви можете звернутись безпосередньо до сектору кадрового забезпечення відділення поліції №1 (с. Недригайлів) Роменського РВП, за адресою с. Недригайлів вул. Незалежності 17, кабінет № 17.

Відділ комунікації поліції Сумської області

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *