хабар

Посадовця поліції Сумщини відправили під варту

📌 ВАКС застосував запобіжний захід до т.в.о. заступника начальника СУ ГУ Нацполіції у Сумській області.

📌 Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції у Сумській області запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у сумі 780 000 гривень.

Строк дії запобіжного заходу – до 13 грудня 2022 року.

У разі внесення застави на підозрюваного покладатимуться процесуальні обов’язки: прибувати за кожною вимогою до детективів НАБУ, прокурорів САП, слідчого судді, суду; не залишати Суми без дозволу детективів НАБУ, прокурорів САП, слідчого судді, суду; повідомляти детективів НАБУ, прокурорів САП, слідчого суддю, суд про зміну свого місця проживання та / або роботи; утримуватися від спілкування із зазначеними в ухвалі слідчого судді особами; здати на зберігання до органів Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України; носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Інші новини

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *