Проведено чергову апаратну нараду


Сьогодні 08.04.2024р. Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ провів апаратну нараду з керівниками відділів, установ та організацій селищної ради, на якій обговорили найболючіші питання та намітили шляхи їх вирішення.

Голова громади доручив керівникам відділів відповідально віднестися до підготовки проєктів рішень на чергове засідання ради, визначитися із проблемами, які потребують негайного вирішення.

Костянтин ВОЛКОВ вкотре звернувся до керівників із проханням провести роботу в колективах щодо правил поводження із сміттям, бо кількість стихійних сміттєзвалищ збільшилася. Костянтин Володимирович зазначив, що сміття забруднює довкілля, негативно впливає на здоров’я мешканців громади та закликав долучитися до прибирання смітників, які з’явилися у ярах, кар’єрах та посадках.

Голова громади поділився планами, щодо закупівлі та встановлення сміттєвих баків і висловив сподівання, що це допоможе не накопичувати відходи, а позбуватися їх у зручному місці.

Директор КП «Недригайлівводосервіс» Віктор БОНДАРЕНКО повідомив, що вивіз сміття по громаді відбувається регулярно згідно затвердженого графіка від домогосподарств, які уклали договір та закликав до співпраці всіх жителів громади, підприємців та організації.

Принагідно звертаємося до всіх жителів громади: збирайте у мішки тверді побутові відходи та виставляйте їх у визначені дні за двір, далі про нього потурбуються працівники комунальної установи. Така послуга доступна тим, хто уклав договір з КП «Недригайлівводосервіс», а якщо ви ще цього не зробили, тоді звертайтеся за адресою: смт Недригайлів, вулиця Щебетунів, 10, телефон 0958377240.

0 з 5 зірок. 0 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *