ковід 19

В Роменському районі затвердили план заходів з готовності та реагування під час сезону захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ

Днями під головуванням першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО відбулось чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Під час засідання районної комісії ТЕБ та НС завідувач Роменського районного відділу ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Микола БОЙКО доповів щодо збільшення кількості випадків захворювання на ГРВІ в Роменському районі та необхідності затвердження районного Комплексного плану, який передбачатиме ряд організаційних заходів та конкретні кроки як у міжепідемічний період, так і протягом епідсезону.

«Всього по Роменському району захворілих за тиждень – 721 особа, що більше попереднього тижня на 72 випадки. Наразі захворюваність по району складає 674,1 на 100 тисяч населення, при допустимому епідпорозі 447,5, тобто епідпоріг перевищено на 50,6%. Найбільша інтенсивність спостерігається у Синівській ОТГ – 896, 2 показник захворюваності на 100 тис. населення, Андріяшівській ОТГ – 860,4, Коровинській ОТГ – 743,6 та Роменській ОТГ – 705,8 », – зазначив Микола БОЙКО.

За результатами розгляду першого питання було прийнято рішення про затвердження Комплексного плану заходів з готовності та реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ у Роменському районі.

Крім цього, враховуючи перевищений епідпоріг захворюваності по району та рекомендації головного державного санітарного лікаря Сумської області районною комісією ТЕБ та НС прийнято рішення по введенню на території Роменського району протиепідемічних заходів, для недопущення подальшого росту захворюваності, згідно комплексного плану заходів з готовності та реагування на час епідемічного сезону захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ у Роменському районі з 29 листопада 2023 року.

«Керівництву громад району потрібно детально опрацювати застосування і дотримання Комплексного плану в частині заходів передбачених для періоду ускладнення ситуації з грипу та інших ГРВІ, щоб призупинити ріст захворюваності населення, особливо дітей», – зауважила перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО.

За повідомленням Роменської РВА

5 з 5 зірок. 1 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *